Su Kaçağı tespiti , Su Kaçağı bulma , Su Kaçağı

Teknolojik Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Su kaçağı sorunu artan nüfus ve alt yapı yetersizliği ile sıklıkla ortaya çıktığı görülüyor. Son teknoloji ürünü kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti yüzde yüz doğrulukla yapılıyor.

Firmamızın en nitelik ve dünya standardında sunduğu hizmetler arasında profesyonel anlamda su kaçağı tespiti hizmeti yer alıyor. Ülkemizde alt yapının eski olması, periyodik akımının yapılmaması ve artan nüfusa göre alt yapının yetersizliği gibi durumlar nedeniyle su kaçağı sorunu sıklıkla yaşanıyor. Firmamız bünyesinde su kaçaklarının hangi noktada meydana geldiğini en son teknolojik özelliklere sahip yüzde yüz doğruluk sunan ekipmanlarla sorunsuz bir şekilde sağlıyoruz.

Termal Kameralarla Su Kaçağı Tespiti

Teknolojinin etkisinin göstermediği yıllarda su kaçağı bulma faaliyetleri çok uzun sürmekte ve binaların çeşitli yerlerine bu tespit için önemli zararlar veriliyordu. Ayrıca yanlık su kaçağı noktası tespiti de sıklıkla karşılaşılan durumlar arasında yer alıyordu. Firmamız tarafından sunulan bilgisayar destekli ve termal kameralı hizmet özelliğimiz ile birlikte su kaçağı tespitini yüzde yüz doğruluk oranı ile ve son derece hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Hem su kaçağı oluşum noktasının tespiti hem de kaçağına neden olan durumlar profesyonel bir şekilde tespit edilmesiyle alanında uzman çalışanlarımız hızlı bir şekilde müdahale ederek bu sorunu ortadan kaldırıyor. Firmamız tekrar su kaçağı sorunun meydana gelmemesi adına gerekli tüm tedbirleri alıp bilgilendirme faaliyetlerinde de bulunuyor.