Ankara Antlaşması vizesi , Ankara Antlaşması İngiltere , Ankara antlaşması

Ankara Anlaşması

Ankara Anlaşması 1963 yılında dönemin Avrupa Birliği ülkeleri ile Türkiye arasında imzalanarak yürürlüğe girmiştir. Bu anlaşma ile 18 yaşından büyük her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı İngiltere de kendi işlerini serbest meslek sahibi olarak kurmaları halinde sürekli oturum, çalışma izni ve vatandaşlık hakkı kazanabilmektedir.

Ankara Anlaşması vizesi ile İngiltere Birleşik Krallığı’nda kendi işinizi kurabilir ve bu ülkede hayatınızı sürdürebilirsiniz. Ankara Anlaşması, Türk vatandaşlarına girişimci olarak İngiltere’de iş kurma fırsatı sunuyor. Eğer başarılı olursanız beş yılın sonunda süresiz oturum izni almaya hak kazanabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik konusunda uzman bireylerden destek alınması olası bir ret alımının ihtimalini de düşürecektir. Ankara Antlaşması vizesiyle İngiltere’ye iş kurmak veya çalışmak için gitmek isteyen bireylerin uzmanlarımızla iletişime geçmesi vize başvuru işlemleri veya vize reddine itiraz işlemleri hususunda oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere Süresiz Oturum İzni Başvurusu

Bir girişimci vizesi olan Ankara Antlaşması İngiltere  vizesinin en büyük avantajlarından bir tanesi diğer yatırımcı vizelerine göre sermaye alt-üst limitinin bulunmaması ve mesleki alan noktasında sınırlamanın olmamasıdır. Yepyeni bir hayatı şimdi Ankara Anlaşması ile yakalayabilirsiniz. Ankara Anlaşması hakkındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek dosyalarınızı en iyi şekilde hazırlıyoruz. İş tecrübeniz, sermayeniz ve hedeflerinize göre faaliyet göstereceğiniz iş alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Başvuru sırasında vize memurunun en çok hassasiyet göstereceği konu, iş planınızdır. Kuracağınız işle ilgili tüm detayları kapsamlı bir şekilde anlattığımız ve analiz yaptığımız iş planını ise uzmanlarımız hazırlamaktadır.

ankaraantlasmasi.com