Stadyum Koltuğu , Konferans Koltuğu , Sinema koltuğu

Aldekon Stadyum Sinema Tiyatro Koltuklarında Öncü Firma

35 yılın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile profesyonel anlamda uzman ekibimizle yurt içinde ve yurt dışında stadyum, amfi, tiyatro, sinema koltuğu gibi alanların ihtiyaçları için yıllık 300.000 adet koltuk üretimi ve satışını yapıyoruz.

İşinde Uzman Profesyonel Ekip

Tüm ekibimiz alanında uzmanlaşmış özel yeteneklerden oluşmakta olup daima var olan kaliteyi daha üst noktalara nasıl çıkarırız diye çalışma yapan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Modern Sıra Dışı Koltuklar

Yeni bir sinema, tiyatro, stadyum projesi geliştirmek istiyorsanız veya var olan koltukları yenilikçi ve modern koltuklarla değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek olmalıdır. Firmamız mekanı ziyaret ederek en uygun projelendirme konusunda sizlere önerilerde bulunur ve en uygun fiyata son derece modern koltuklarla istediğiniz mekanın koltuklarının kurulumunu yaparak sizleri kesinlikle işimizden memnun olmuş bir şekilde uğurlarız.

Konferans koltuğu veya sinema koltuğu gibi tüm hizmetlerimizde perakende satışımız yoktur. İşi toptan alır ve anahtar teslimi işi teslim ederiz. Sitemizde daha önce yapmış olduğumuz birçok örnek projeyi inceleyebilirsiniz. Aldekon firması olarak gerçekleştirdiğimiz yurtdışı stadyum koltuğu projelerimizi referanslarımızdan inceleyebilirsiniz. Gerek yurt dışı gerek yurt içinde yüzlerce büyük projeler gerçekleştirmenin tecrübesini her işimizde bir tık yukarı çıkarıyoruz. Siz de firmamızdan hizmet almaya karar verdiyseniz iletişim sayfamızdan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

aldekonseating.com