asansör , asansör bakımı , asansör firmaları

Fil Asansör Satış Bakım Onarım Hizmetleri

Fil asansör firması olarak 2006 yılından beri uzman ekiplerimizin bilgi birikimi ve tecrübesiyle tüm Türkiye’ye ve Dünya devletlerine Asansör kabini ve aksamları satışı yapıyoruz.

Asansör alanında tüm dünyada kabul görmüş ve kendini kanıtlamış üretici ve tedarikçi asansör firmaları ile de bilgi alışverişi ve ortak hizmet aklı ile çalışıyoruz. Bu nedenle sizler için geniş ürün yelpazesi sunma imkanına sahibiz.

Firmamız fil asansör hizmetlerinde dalında özel yetiştirilmiş mühendislerimizle ve ustalarımızla kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Asansör kabin ve aksamlarının satışını yaptığımız gibi gerekli durumlarda asansör bakımı onarımı hizmetini de uzman personelimizle vermekteyiz. Yaptığımız tüm iş firmamızın garantisi altında olup memnuniyetsizlik yaratan işimiz olduğunda ücretsiz gelip düzeltmeleri yapıyoruz.

ISO ve BSB Marka tescil belgelerimizle birlikte tüm iş yapmaya yetkin belgelerimizi sitemizden inceleyebilir, yaptığımız tüm faaliyetler hakkında sitemizin iletişim sayfasındaki numarayı arayarak müşteri temsilcilerimizden asansör satışı veya bakım onarım hizmetleri hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz. Firmamızın tüm hizmeti garantili olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

filasansor.com